100

BİZ KİMİZ?

T ART REKLAM, Görsel İletişim Tasarımı mezunlarının kurduğu tasarım ajansıdır. Marka konsepti ve kurumsal oluşum, sosyal medya yönetimi, tanıtım filmleri ve video animasyonlar, fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve basılı işler, bina yönlendirmeleri ve tabelalar. Kısaca reklam adına ortak hayallerimizi, dijital mecralarda veya basılı olarak hazırlar, tanıtır, raporlar.

Görsel iletişim ve görsel tasarım; günlük yaşam içerisinde her alanda kullanılmakta. Evrenin mükemmel dengesi göz önüne alındığında, ekstradan bir tasarımsal çabaya gerek kalmasa da; bizim tutkumuz, çevrenin insanlığa sunduğu sonsuz görselin insan beyninin sonsuz algılayış şekli ile çarpımına ufak bir katkı sağlamak.

Bundan dolayıdır ki; siz ister ekonomik kaygılar nedeni ile bir reklam ajansı araştırmasına girmiş olun ister ise sanatsal kaygılarınız olsun. Bizim yapacağımız işte tercihimiz her zaman ikincisi olacaktır.

SİZE NE KATARIZ ?

Bizler, hedefinizin işinizde en iyi olmak olduğunu biliyorken, işinize layık bir ambalajla, sektöründe en iyinin siz olduğunu, hedeflediğimiz alanlarla en doğru anlatan ve aktaran olacağız.

KURUMSAL KİMLİK

100%
CREATIVITY

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

100%
CREATIVITY

TANITIM FİLMİ – VİDEO ANİMASYON

100%
CREATIVITY

STÜDYO ve DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

100%
WORDPRESS

KURUMSAL SİTE – E-TİCARET SİTESİ – MOBİL UYGULAMA

100%
WORDPRESS

BASILI İŞLER

100%
WORDPRESS

TABELA – YÖNLENDİRME

100%
WORDPRESS

Misyon Dediğimiz

Gözlerimizi kapatarak gördüğümüz hayalleri, mükemmeli, siz iki gözünüz açıkken size gösterebilmek.

Vizyon Dediğimiz

İş hayatını veya günlük yaşamı; tek düzelikten uzak bir şekilde, her bakış açısını benimseyerek fakat bayağılıktan ve avamlıktan uzak bir şekilde görmek ve gösterebilmek.

BİZE ULAŞ!

(262)3231007 - (532)7771720 / info@tartreklam.com