GÖRSEL İLETİŞİM
ATÖLYESİ


T ART 2014

Görsel İletişim Tasarımı mezunlarının kurduğu digital pazarlama ve tasarım ajansıdır. Marka konsepti ve kurumsal oluşum, web tasarım,sosyal medya yönetimi, ücretli reklam yönetimi tanıtım filmleri ve video animasyonlar, fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve basılı işler, bina yönlendirmeleri ve tabelalar. Kısaca reklam adına ortak hayallerimizi, dijital mecralarda veya basılı olarak hazırlar, tanıtır, raporlar.


Görsel iletişim ve görsel tasarım; günlük yaşam içerisinde her alanda kullanılmakta. Evrenin mükemmel dengesi göz önüne alındığında, ekstradan bir tasarımsal çabaya gerek kalmasa da; bizim tutkumuz, çevrenin insanlığa sunduğu sonsuz görselin insan beyninin sonsuz algılayış şekli ile çarpımına ufak bir katkı sağlamak.
Bundan dolayıdır ki; siz ister ekonomik kaygılar nedeni ile bir reklam ajansı araştırmasına girmiş olun ister ise sanatsal kaygılarınız olsun. Bizim yapacağımız işte tercihimiz her zaman ikincisi olacaktır.

HER ZAMAN GÜNCEL KALAN!

Misyon dediğimiz, gözlerimizi kapatarak gördüğümüz hayalleri, mükemmeli, iki gözünüz açıkken size gösterebilmek.


Vizyon dediğimiz, iş hayatını veya günlük yaşamı; tek düzelikten uzak bir şekilde, her bakış açısını benimseyerek fakat bayağılıktan ve avamlıktan uzak bir şekilde görmek ve gösterebilmek.

UNUTMA!

Güzel sanatlarda muvaffak olmak, bütün inkilaplarda başarıya ulaşmak demektir. Güzel sanatlarda muvaffak olamayan milletler ne yazık ki, medeniyet alanında yüksek insanlık sıfatıyla yer almaktan ilelebet mahrum kalacaklardır.


M.Kemal ATATÜRK

HİZMETLERİMİZ

İş kollarımız, anahtar teslim ajans hizmetini oluşturur. Her bir hizmet, doğru marka yönetiminde bütünün parçalarıdır.


Markanızın hedef kitlesine yönelik araştırma yapar ve en baştan kurumsal kimliğinizi yenileriz.
Marka Kimliğine uygun bir konseptle, insanlara hitap ettiğimiz her iletişim mecrasında olduğu gibi dijital pazarlamanın önemli bir bölümü olan sosyal medya da marka konseptimizi sistemli ve istikrarlı bir şekilde yansıtacağız.
Dijital reklamların gücünü doğru ve etkin kullanarak markanızı kısa sürede hedef kitleniz ile buluşturuyoruz.
Kampanyaya ya da girişime özel web sitenizi tasarlar. İhtiyacınıza göre şekillendirir ve hayata geçiriyoruz. SEO Çalışmasıyla, arama motorlarında müşterilerinizin ihtiyaçlarına anlık olarak ulaşabilme fırsatı sunacağız.
Ürününüzü tanıtmanız için kolay anlaşılacak animasyon videoları üretir. Markaların, logo ve açılış animasyonlarını yaparız.
Fotoğraf prodüksiyonu; markalar, ürünler, hizmetler, kurumlar vb. tanıtımı yapılmak istenilen tüm konularda hayata geçirilebilmektedir.
Markanızın isim koyma sürecinden başlayıp, logo oluşum ve kurumsal evraklarının tamamının aynı konseptte tasarlanmasıyla sonuçlanan süreci yönetiyoruz.Baskı sürecinde de sizleri yalnız bırakmıyoruz.
Marka ,Firma, Proje için gerekli olan bütün basılı materyalleri sizin için hazırlıyoruz .